| MarianAlexandru22 a întrebat:

Salut colegi TPU! Vin cu o întrebare destul de ușoară. Era un player muzical pentru calculator(îl utilizam înainte) nu știu dacă winamp sau bsPlayer... dar când o melodie era pe sfârșite, scădea sunetul și fără să observi se schimba melodia când încă cea anterioară rula(gen ca un mix). Acum, am și winamp și bsplayer și între cele 2 melodii se ia pauză...
Ajutați-mă și o să vă dau fundă și tot ce se poate da posibil. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Se face si in winamp sa nj se intrerupa brusc si sa vina una peste alta. Uita-te unde ti-am incercuit eu, dai pe on butonul si la secunde baga 10 (sau cat vrei tu)

https://imgur.com/a/B0wZK