| Juliii a întrebat:

Buna :* cum pot face sa imi porneasca o melodie in winamp peste melodia anterioara adica la sfarsitul ei :* dau funda si vot

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai pe panou acolo in winamp un buton mic cu sageti stanga dreapta ce numara 0-10, aici alegi pauza dintre melodii sau sa se intrepatrunda asa cum vrei tu.

| DiamondShine a răspuns:

Deschide winamp, deschide Config iar in stanga ferestrei care iti apare gasesti doua sageti.activeaza-le cu clic pe ele, apoi alege la cate secunde inainte sa se termine melodia vrei sa inceapa cealalta...:*

| Snikers02 a răspuns:

Apesi Q pe melodia care vrei sa urmeze dupa cea pe care o asculti. Funda?