| KikiRiki98 a întrebat:

Salut:* cum fac ca de ex o persoana din agenda mea de mess sa fie pe primul loc in agenda? Se poate sau nu?

5 răspunsuri:
| AddictedToMDMA a răspuns:

Da, poti... de exemplu ai pe Mihai in telefon. Il treci in agenda " aaa Mihai ". Stiu ca e o metoda mai babeasca, dar eu asa fac si e ok, nu ma deranjeaza.

| LicCuricCi a răspuns:

Nu se poate fiindca sunt pusi in ordine alfabetica

| dorosvasile a răspuns:

Da se poate dai click dreapta, apoi contact detalis si modifici nume scrii ceva de ex cu A sau ceva semne ca de obicei alea-s primele, sper ca am fost de ajutor

| gigel68 a răspuns:

Pui un. (punct) sau 0 (zero) in fata numelui.

| Wotan a răspuns:

Click dreapta pe friends>create new group si il numest "a" drag 'n drop adresa lui de mess in grupul respectiv