| anda1313 a întrebat:

Poti sterge adresa ta din agenda de contacte a unei persoane? Stiu ca te poti sterge din lista de mess, dar din agenda se poate?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Desigur. Faci acelasi lucru ca si atunci cand stergi adresa altcuiva. Este exact acelasi lucru. Sper ca te-am ajutat. Pupici.

| Katiee^^ a răspuns:

Bunahappy Nu stiu acest lucru, dar nu cred. Totusi, daca ii ceri telefonul sa te " uiti prin melodii " si te stergi din agenda nu are nimic whistling.
Succes happy!