| mariusinho2007 a întrebat:

Salut, cum pot copia lista de programe de pe smart tv Sharp 40UG7252E pe un stick? As vrea sa le pun intr-o anumita ordine cu ajutorul unui program.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vrei sa muți canalele intriiu in meniu la căutare si dai la setări căutare si intrii la editare program, si daca pe 120 sa zice m ai antena 1 si vrei sa o muți pe 4 sau pe 5 dai editare canal nou 005 si dai ok, si el se va muta automat pe canalul setat de tine.

| mariusinho2007 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc frumos! ma gandeam ca il fac mai rapid cu un program de editare.