| alin9923 a întrebat:

Cum pot repara un cd zgariat? E de xbox 360 si nu il citeste

Răspuns Câştigător
| marius00117 a răspuns:

Foloseste pasta de dinti, aplica pe suprafata zgariata cu mare grija, spala cd-ul cu apa calda, iar la final sterge-l cu o laveta. La mine a functionat. Bafta!

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Daca zgarietura e sub CD, atunci marius ti-a dat solutia buna

daca e desupra, atunci sper ca ai copie la el (backup), pentru ca nu mai ai nici o sansa oarecare sa scoti datele care au fost unde e zgarietura