| Georgemy2 a întrebat:

Salut, cum pot sa am mai multe like-uri pe facebook? Adica am 1.300 de prieteni si 33 de urmaritori. Am auzit daca ai multi urmaritori o sa faci mai multe like-uri, cum fac mai multi urmaritori?

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca esti preocupat cum sa faci mai multe like-uri pe facebook, inseamna ca esti un hoit de om.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu m-aș baza pe asta, cred că poți avea și sute de prieteni (eventual, urmăritori), care să se mulțumească doar privindu-ți postările, fără să-ți ofere like-uri. Ori, fiindcă sunt prea lejeri, ori fiindcă nu reușești să-i surprinzi cu ceva, în mod plăcut. S-ar putea să aibă alte gusturi, deși postările tale sunt frumoase.
Dar, dacă tot îți sunt urmăritori, ori prieteni, nesiliți, adică îți urmăresc activitatea, de bunăvoie, nu fiindcă ai făcut cu ei un pact, un schimb de "servicii", urmărindu-vă reciproc, atunci, au și ei pretențiile lor. Încearcă să-i păstrezi pe cei actuali, fiindcă si dintre ei, îți pot da... unfollow, rând pe rând, dacă nu vii cu ceva nou, și mai frumos.
O șansă de a face like-uri (deși, nu le văd valoarea) e să postezi imagini frumoase. Ori, încerci să-i etichetezi, iar astfel, se vor simți "datori" să-ți multumeasca cu un like, chiar daca imaginea nu place. : ))
Ori, mai e o metodă, o hoție, pe care-o folosesc multi pe FB, își fac cont pe anumite site-uri care oferă like-uri. Uite, am găsit pentru tine ceva...
http://www.tpu.ro/......are-ofera/

Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

Traim intr-o lume a tehnologiei, care multi o cam intelegeti gresit.Sunteti in stare sa muriti pentru un like in plus, share sau astfel de prostii de acest gen pe site-urile de socializare.
Ai 1300 de prieteni pe Facebook! Sunt curios cati dintre ei ii cunosti cu adevarat?! Cred ca sunteti bolnavi si dependenti de aceste site-uri de socializare.
Daca maine v-ati trezi de dimineata si va dati seama ca Facebook-ul nu mai merge, va sinucideti laughing

| mary343 a răspuns:

FREE Social Promotion cu acest site

| mary343 a răspuns:

Http://addmf.cc/? TOJOABF cu acest site

| Danişor a răspuns:

Ok, in primul rand cu ce te ajuta faptul ca ai multe like-uri? machiar sunt bune la ceva? cred ca oamenii ca voi sunt in stare sa moara pentru un amarat de like...

| SirbuCosmin1996 a răspuns:

Vreau sa am 3000 de urmaritori pe facebook si 200 like-uri la poza asta https://m.facebook.com/? refsrc=http%3A%2F%2F...earch&_rdr va rog multumesc :*