| BigLike a întrebat:

Salut cum pot sa fac ca sa mearga bluethootpe iphone 5s? gen ca sa pot trimite chestii de pe alt device? De pe ios pe ios se poate trimite? Dar de pe ios pe Android si invers? Va rog daca exista vreo cale prin care se poate dati-mi sfaturi va rog ofer funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Nu se poate. Asta e un mare minus pentru baietii de la Apple.

| KlibrDM a răspuns:

Hai sa fim seriosi, cine mai foloseste bluetooth pentru transfer de fisiere? Da-le upload la fisiere pe un anumit site si descarca-le pe celalalt telefon, sau daca nu sunt fisiere mari, te ajuta Facebook.