| iKireS a întrebat:

Salut, cum pot sa filmez dar OBS-ul sa ignore discord-ul (adica sa nu includa vocea prietenilor in filmare) dar eu sa-i pot auzi in casca?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Cred ca poti cu orice solutie de mai multe placi de sunet
cum ar fi casti bluetooth (fac o placa de sunet virtuala)
si apoi te duci in fiecare aplicatie si setezi care e placa de sunet folosita numai pentru respectiva aplicatie, moment in care o sa ai doua iesiri diferite!

1 răspuns:
| Ciprian1701 a răspuns:

Nu prea e posibil asa ceva... eu cred ca cel mai bine e sa iti descarci discord pe telefon si conversezi pe telefon iar pe pc inregistrezi