| Ioan489 a întrebat:

Cum sa fac un extras de cont ( banca transilvania )? Pentru a primi codul de verificare pentru paypal. Ca sa-l fac online trebuie sa-mi deschid un cont pe site-ul lor? Sa-i sun si sa mi-l trimita pe email? Cum sa procedez?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa scoti un extras ai doua modalitati:
1. contra unui leu pe luna iti creezi un cont la BT24 dar trebuie sa mergi la banca;
2. poti sa ceri unei angajate a bancii (mergi cu cartea de identitate) sa-ti dea unul.

| K0sti a răspuns:

Decat sa intrebi aiurea, mai bine ai suna la banca!

| Lioana a răspuns:

Ai primit pana la urma codul de verificare de la Paypal in contul bancar? In cat timp? Si eu astept dupa codul acela cam demult.