| cucumihaic a întrebat:

Salut, incerc de mult sa verific un card de la Transilvania pe PayPal si de fiecare data imi zice ca-l refuza banca. Am fost si la banca si mi l-au activat pentru plati online, am facut-o si eu de pe site-ul lor si nimic. Am ceva in cont pentru a lua Paypal-ul sa se convinga ca e cardul meu. Imi trebuie chiar urgent, aveti ceva idei?
Dau funda, multumesc.

2 răspunsuri:
| AdyP20 a răspuns:

Trebuie sa setezi limitele la banca. Daca dupa 2-3 zile tot nu ti-l accepta ceva nu-i in regula.

| cucumihaic explică (pentru AdyP20):

Am fost la banca si mi le-a setat. Au trecut vreo 4 zile si nimic.