| SEGAkB a întrebat:

Salut, daca eu am instalat windows 7 ultimate`ul. automat cu chesita asta ( http://imgur.com/vYqpIEI ) Pot sa si il reinstalez? Urgent.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poate te vad dand declaratii pe la politie! Nu aveti nimic in capatana aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, dar nu poti reformata (sterge partitiile) iti va instala 2 windous-uri dar banuiesc ca ai dvd in el, atunci ii dai un restart si boot-eaza singur si asa e mai bine, daca nu boot-eaza intra in bios si schimba prioritatea pe dvd big grin