| Oliver21 a întrebat:

Dacă mi-aș lua o baterie de 2800 mA pentru Samsung Galaxy s4 cum se încarca? În telefon sau trebuie un încărcător extern? Exista vreun risc? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

Se încarcă în telefon, dar îi va lua mai mult timp să se încarce folosind încărcătorul tău actual. Riscuri nu prea există, însă pentru o încărcare mai rapidă o să ai nevoie de un încărcător cu un amperaj un pic mai mare, eventual de la alt model de telefon.