| PhAeThoN a întrebat:

dati-mi si mie un program de facut teme pentru nokia (touch) si explicati-mi cum sa fac! Dau funda+vot!

Ps:Nu vreau site-uri ca le stiu vreau sa fac eu tema!

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Descarci o tema de pe telefon in calculator, o deschizi cu 7Z (7z465_RO)...inlocuiesti fisierele pe care le doresti la aceiasi rezolutie,nume, format... fara a dezarhiva tema, fisierul pe care doresti sa-l inlocuiesti il stergi iar cel dorit in tema il introduci in (arhiva) prin metoda drag-and-drop.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Intri in www.argim.net si acolo dai la (temas) si la categorie pui ce vrei tu incepand de la natura pana la femei de exemplu fete fierbinti sau masini tunning alegi rezolutia ecranului marca telefonului si descarci in pc apoi din pc treci direct in telefon.