| Mocanu_Robert_1981 a întrebat:

De ce cand vreau descarc Adobe flash player nu se descarca pana la final? mai ramene decat o liniuta sau chiar deloc.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă folosești Windows Xp, problema este normală ca așa cum știi Xp este scos din uz, iar cei de la Adobe încet încet se conformează cu dictatura mafioților de la Microsft, ca să poată supraviețuii în industria IT, că de nu Microsoft îi va distruge.
Dacă e vorba de Windows 7 sau alte OS-uri prcedeul e diferit.Deci era indeicat să precizezi ce platformă sau sistem folosești.Succes

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai incercat sa-l descarci de pe site-ul oficial? http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

| Vuitton3 a răspuns:

Cred ca stiu problema ta. Daca nu l-ai descarcat de pe site-ul oficial, atunci fa-o. Daca da, incearca sa mai descarci si alte programe si vezi daca face la fel. Eu am avut o problema exact ca a ta acum ceva timp, orice descarcam de pe chrone sau internet explorer, ramanea la 99% sau zicea ca mai are 1 secunda dar nu se termina, era de la un virus. Daca ai aceeasi problema nu ezita sa instalezi un anti-virus si sa dai un full scan.

| K0sti a răspuns:

Virusi!