| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut de ce facebookul are 250mb si mesingerul 171mb pe telefon le-am instalat de pe google play la descarcare arata ca are 52mb facebookul si mesingerul 25mb FUNDA

Răspuns Câştigător
| BMicha3l a răspuns:

Salut! Stocheaza date de asta are o marime asa mare. La mine a ajuns la 500MB sau 600. Sincura chestie pe care o poti face este sa instalezi Facebook Lite sau sa intri in Setari -> Meneger de aplicatii -> Facebook -> Stergere date, dupa gen de la 200 mb scade undeva la 80-90, dar o sa fie nevoie sa te loghezi dupa ce stergi datele. Bafta!

2 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Este comprimat de asta durează si așa de mult instalarea

| gelu1970 a răspuns:

Tu descarci instalatorul. aplicatia e normal sa aiba mai mult.