| DestroyDream a întrebat:

Salut, as vrea sa ma ajutati va rog frumos, nu mai pot instala nimic de pe magazin play ( bineinteles pe telefon ) cand vreau sa downladez imi spune descarcare in asteptare. si imi arata acord parental...nu mai am nimic in descarcare/actualizare dar totusi daca as avea ceva in descarcare tot asa ar spune astaptare sau ceva gen,, va rog ma puteti ajuta?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si vezi ce poti face daca magazin play nu functineaza corespunzator.Acolo iti va pune mai multe intrebari legate de problema ta.