| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

De ce nu pot sa adaug prieteni pe Facebook adica nu am sugestii de prietenie? Spuneti-mi ce sa fac, va rog.

Răspuns Câştigător
| KadarIstvanCosmin2000 explică:

Salut, am inteles exact ce problema ai, problema ii ca Facebook-ul ti-a restrictionat niste functii. Si eu am avut aceeasi problema cu un cont de Facebook ce l-am facut recent. Dupa logare nu aveam posibilitatea sa adaug la prieteni pe nimeni, nu-mi aparea nici o persoana. Dar s-a rezolvat dupa scurt timp, am incercat sa confirm contul pe o adresa de email.

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Poti sa si cauti numele persoanei pe care vrei s-o adaugi...

| Adiav a răspuns:

Salut, contul tau de Facebook este facut recent? Incearca sa te deloghezi si sa te loghezi din nou si sa confirmi contul pe o adresa de mail

| KadarIstvanCosmin2000 explică (pentru Adiav):

Contul are 6 ani vechime si am incercat de multe ori sa ma deloghez si n-a mers...

| KadarIstvanCosmin2000 explică (pentru Nemessys):

Stiu ca pot asta dar vreau sa imi apara sugestii de prietenie cum este normal pe Facebook