| Bostina_Cristi_2000 a întrebat:

De ceva vreme nu imi mai pot instala Lucky Patcher! Inainte il instalam simplu de pe Aptoide.Acum imi spune ca pachetul este deteriorat. Apropo am un Samsung Galaxy J5 2017.Stiti cum il pot instala?

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Intra pe Magazin Play=> În stânga sus ai meniul=>Dai pe Play Protect=>Dezactivezi "Detecteaza amenintari de securitate pe dispozitiv". Îţi recomand ca dupa ce ai dezactivat optiunea, sa nu mai descarci DECÂT de pe Magazin Play.

| Anonimul2777 a răspuns:

Vezi ca e posibil sa il aiba pe Forceapk