| mihai03081998 a întrebat:

De la o vreme cand inregistrez, sunetul mi se aude doar in casca stanga atunci cand ii dau redare. M-am uitat la bandicam, la programele cu care filmez si toate imi inregistreaza asa. Oare de la microfon sau de la ce poate fii? Cand imi randez sa postez pe YouTube trebuie sa le fac sunetul din Vegas Pro sa se auda centrat si nu prea as vrea sa fac asta "toata viata". Daca stie cineva o rezolvare.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Cliar a răspuns:

Foloseste obs, obs-ul are si functia de stereo sound pentru inregistrare, si in plus poti face setari mult mai avansate pentru o calitate mai buna si cpu usage mai mic, spre exemplu sa umblii la bitrate sau la enconder.