| AlexuuM a întrebat:

Salut, de la un timp am o problemă. înainte aveam windows 7 şi de ceva timp mi s-a schimbat singură la tema de windows XP. am dat la Personalization şi windows 7 Basic este blocat, pot schimba doar pe Windows Classic, High Contrast #1, High Contrast #2, High Contrast Black, High Contrast White cât şi Aero Themes sunt blocate.
Vă arăt şi o poză http://prntscr.com/g4dpro, help.

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

1.CTRL + ALT + DELETE
2. Apasa pe Services
3. Cauta themes si apasa click 2, alege start sau restart.
Da un restart la pc, probabil merge si fara restart.

| Arthiom a răspuns:

Win 7 pe care il ai e original sau, instalat de vreun mester? Ca daca e instalat "de mester" e posibil sa fi vrut sa isi dea update la windows, dupa verificare s-a constatat ca nu ai win original si pana nu reinstalezi windows tot asa o sa fie happy