| 4Tuning a întrebat:

am o problema mai ciudata, aseara laptopul dupa ce il porneam aparea logoul Microsoft si dupa ce disparea rmanea ecaranul negru. bun l-am reaparat cum am stiu eu adica inainte sa porneasca biosul apsam f8 si dand de system repair ( system restore pentru al readuce la o data mai inapoiata nu mergea deci aceea a fost singura optiune) bun l-am facut, dar azi dimineata cand l-am pornit scria preparing your desktop si apoi a intrat cu tema de windows classic si nu pot accesa temele aero sau macar cea de windows basic fara aero. rezolare?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Probleme de windows sau de hard nu stiu, reinstaleaza windowsul

| HDR10 a răspuns:

Pentru a nu mai intampina aceste probleme, sfatul meu e sa reinstalezi windows-ul.
Bafta!