| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de unde imi iau hard disk packard bell easynote tk85, 500 gb si sa potriveasca marimea in pc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marea majoritate au pc-urilor au acelasi standard de marime pentru toate hdd-urile, sunt facute hdd-urile in asa fel incat sa aiba aceeasi dimensiune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alo! Spui "de unde imi iau hard disk packard bell easynote tk85, 500 gb si sa potriveasca marimea in pc,". Stii care-i diferenta intre un PC si laptop? Ca vad ca faci confuzii! Acolo este vorba de un laptop. HDD este asta: Seagate Momentus 5400.6 ST9500325AS 500GB 5400 RPM 8MB Cache SATA 3.0Gb/s 2.5" Internal Notebook Hard Drive Bare Drive Dar poti folosi orice HDD care are are 2.5" SATA 3 si de orice capacitate. Dupa parerea mea firma Hitachi este cea mai buna: http://www.cel.ro/......yQ1PDIo-l/