| Cruceanu_Cristian_1972 a întrebat:

Deci...am un buget de 6000 lei si as vrea un laptop de gaming in acest buget! Eu am gasit acest laptop:https://altex.ro/laptop-gaming-msi-gv72-8re-intel -core-i7-8750h-pana-la-4-1ghz-17-3-full-hd-8gb-1tb-ssd-1 28gb-nVIDIA-geforce-gtx-1060-3gb-free-dos

Isi merita banii? Este unul mai bun care sa coresp. bugetului meu?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Scuze, am incercat sa accesez la link-ul pe care l-ai pus si nu-mi da nimic. Daca vrei gaming, mai bine iti iei un sitem desktop + monitorul. Este mult mai bun si mai puternic decat un laptop si probabil ca dai mai putini bani. Scuze ca nu te-am putut ajuta cu laptopul dar chiar nu-mi da nimic daca dau pe link

4 răspunsuri:
| anonimaalee29 a răspuns:

Cu banii astia iti cumperi 3 laptopuri laughing

| ACTH a răspuns:

Salutare. Daca vrei neaparat pentru gaming, categoric, nu merita laptop. Poti cu 3000 de lei sa iti faci o unitate mai puternica decat un laptop de 6000 de lei. Intotdeauna desktopul a fost mai bun si mai puternic, fiind conceput pentru gaming. Asa ca, vrei NEAPARAT laptop?

| Lioana a răspuns:

Eu n-as da atatia bani pe un laptop.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Mai mult de 4000 de lei nu merita laptop-ul asta.