| Anonymus223 a întrebat:

Salut, detin un televizor Philips 43PUH4900/88 108cm negru 4K UHD, iar de la o vreme optiunea de Smart Tv nu mai functioneaza, cand apas pe butonul respectiv apare pe ecran o caseta cu un logo si mesajul "Inscriere..." L-am lasat asa 2 ore si nu s-a intamplat nimic, vreo idee?

Răspuns Câştigător
| costinvlad a răspuns:

Incearca sa il readuci la setarile din fabrica, ceva gen. Dupa ce il pornesti, si apare TV-ul, dai pe butonul ala, si pe alt buton(incearca toate butoanele; butonul home, etc). Daca nu merge(nu gasesti meniul) te poti uita pe net, si ii dai factory reset(revine la setarile din fabrica si trebuie reconfigurate canalele si aplicatiile).