| AndyTM a întrebat:

Salut eu recent mi-am facut un pc foarte bun! Am windows 8.1 si cand vreau sa intru pe SA:MP imi da freeze!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Foarte bun, da!

| SERIALS a răspuns:

Cum ti-ai facut pc?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Adica iti ingheata ecranul sau ce? Atunci se vede cat de bun e acest pc, nu conteaza windowsul, doar daca o fi incompatibil, dar nu cred verifica totusi. Poate ai o panarama de procesor sau ceva de genu'.

| AndyTM explică (pentru dragosbogdan001):

Pai eu am un Intel i5 de vreo 3. 2GHz

| AndyTM explică:

Uitati specificatiile:
Procesor:INTEL Core I5 3.2GHz
Placa Video:MSI Nvidia GT 730
Placa de Baza:Asus B85-PLUS
Ram:8RAM
Memorie:WDC de 1TB
SSD:KINGSTONE sv300sata3 120GB

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru AndyTM):

Mda... am si eu la fel am si e foarte bun i5, e de la altceva... Poate e panarama programul, ia-l din alta parte. (instaleaza-l de pe alt website).