| GabiGabryelos19 a întrebat:

Salut,eu sunt in telekom iar de vreo ora am beculetul rosu la voip pe router, iar la semnul de wi fi de pe telefon am un semnul exclamarii si nici nu mai primesc internet.Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, şi mie-mi mai pică, sunt la Digi, tot router.

Poate pică de la ei şi o să-ţi revină până dimineaţă, totuşi scoate cablurile din spate şi bagă-le iar, reporneşte routerul. aşa se mai întâmplă câteodată, eu 2 zile la rând de la 1 noaptea la 3-4 nu am avut net.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al seful de tura si explica-i situatia, daca tot esti in telekom.

| AlexDarius3 a răspuns:

Ai abonament la telekom sau lucrezi la telekom? Dacă ai abonament sună la ei, dacă lucrezi spune asta cuiva care se pricepe la asta şi cere-i să te ajute sau chiar şefului.