| Blade_Catalin_1983 a întrebat:

Eu vreau sa fac un oarecare eveniment,si vreau sa pun din laptop muzica,si cu ajutorul unui microfon [am microfon incorporat in camera web care se conecteaza doar printr-un cablu USB] vreua sa pot sa pun muzica pe fundal, si in acelasi timp sa pot sa si vorbesc si sa se auda in boxe[sistemul audio pe care o sa-l conectez la laptop].
Puteti sa imi dati un program pentru chestia asta? multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam orice program de "DJ" te lasa sa si vorbesti la microfon. Dar eu iti recomand Virtual Dj.