| Leatherleader a întrebat:

Sall! Cum fac ca atunci cand vorbesc, cant la microfon, sa se auda in acelasi timp in boxe? Imi trebiue un program ceva? (microfonul e incorporat in camera web).

4 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Seteaza-ti mixterul

| Perfecşăn a răspuns:

Jos,in dreapta ai o iconita cu un fel de ''boxa'' ceva, care se numeste ''Volume''.Dai pe ea si vezi ca undeva scrie de microfon si e bifata casuta sa nu se auda.Scuze daca nu ai inteles mai nimic dar eu nu pot s-o deschid. Succes!

| Leatherleader explică (pentru Perfecşăn):

OK Am inteleswinking

| Leatherleader explică (pentru Perfecşăn):

Am debifat casuta dar microfonul tot nu se aude, oare din cauza ca el nu are cablu separat? camera web si microfonul au doar un singur fir USB-ul!