| unromantraditional a întrebat:

Folosesc Windows XP dar imi tot apare eroarea "Microsoft Visual C++ Runtime Library, Runtime error" careia ii dau ok dar urmeaza eroarea "GXI.exe". Am observat ca nu pot sa rulez un anumit joc doar dupa ce imi apare aceasta eroare. Cum pot sa fac sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| KaMpEr a răspuns:

Asa mi se intampla si mie numai ca nu imi apare eroarea "GXI.exe".Eu cred ca trebuie sa reinstalezi Windows-ul.

| express11 a răspuns:

Din 08 aprilie 2014, xp nu mai are suport Microsoft. unele programe, poate nu mai sunt compatibile cu windows xp.

| itsoft a răspuns:

Sterge Microsoft Visual c++ ce il ai instalat si jocu si refa o reinstalare la joc si program. Daca vrei sa instalezi complet descarca de aici. http://knowledge.autodesk.com/......aries.html