| MCboy250 a întrebat:

Salut, fratilor/surorilor am o intrebare :
Pot sa joc gta 5 cu urmatoarele componente
-placa video Intel Core 2 Duo E4400
-procesor Intel(R) Core(TM)2 CPU 2.00 GHz
-3.00 GB RAM
Macar pe LOW merge?
Dau funda celui care imi da cele mai bune detalii despre ce imi trebuie dar nu la un pret extraordinar de mare big grin

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poti sa il joci linistit daca iti cumperi o consola, lol. In rest, esti complet sub minimum reqd specs.

| Zumi a răspuns:

Ai noroc daca ti-l deschidehappy fara un i3 si macar 4 gb ram nai ce face.scz.

| CVane a răspuns:

Tu ai pus 2 procesoare, si nu nu iti merge deloc, nici nu cred ca iti intra in joc.

| Frank51 a răspuns:

Placa video Intel core 2 duo?laughing Raspunsul este nu. Ai incurcat procesorul cu placa video, si nici nu ai specificat-o. Procesorul este foarte slab, iti trebuie cel putin un dual core de generatie noua, si o placa video decenta, sa nu mai zic de ram, unde 4GB ar fi minimul.

| asperger a răspuns:

Ia I5 4440 si 8 GB ram si Intel hd graphics 4600 ca mie imi merge cu astea(am cred ca 25-30 fps)

| Apac a răspuns:

Introdu-ți datele despre componente pe site-ul acesta:http://www.game-debate.com/....../index.php o să-ți dea toate detaliile de care ai nevoie. Totuși, nu cred că o să meargă.