| Jokers666 a întrebat:

Ieri mi-am facut o pagina de Facebook cu meme-uri si nu stiu cum sa aduc cat mai multi urmaritori si sa fiu apreciat cat de cat. Cine ma ajuta va primi Funda!

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Ce câștigi la afacerea asta?
Câți bani îți iese!?
De ce vrei să îți irosești viața pe Facebook în loc să te întâl ești cu oameni reali în realitate!?
Cu ce te ajută chestia asta!?

EXISTA DE CUNPĂRAT APRECIERI CHIAR DE LA FACEBOOK
pentru o sumă îti da 1000 de aprecieri pe 400 euro sa cem

Pt 1000 euro sa zicem iti da 400 de vizitatori
Si tot asa

Răspuns Apreciat de Editori
| DianaDz a răspuns:

Daca iti doresti sa faci asta si sa o faci fara bani trebuie sa postezi de cateva ori pe zi, sa incerci sa ai o legatura cu oamenii care iti vizualizeaza profilul si postarile. Chair daca o luna, 2, 3 nu va merge si ti se va parea in zadar nu renunta pentru ca la un moment dat vei ajunge sus (asta daca chiar iti doresti). Fii perseverent, posteaza mult continut si de calitate si nu renunta daca vezi ca nu merge din prima.

7 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Daca inve-ti s-a scrii, ai like-ul m-eu happy

| Jokers666 explică (pentru AnastasiaK):

Pai stiu sa scriu happy

| Sekim a răspuns:

Pui prieteni sa distribuie ceea ce faci sau platesti promovare la Facebook, Google, Youtuberi. Postezi meme pe grup uri mari si pui si pagina ta jos ca sursa.

| Werrich a răspuns (pentru Jokers666):

Pai nu se scrie "câți m-ai mulți" ci "cât mai mulți"

| Anoniq a răspuns:

Poți să îți promovezi postările foarte ieftin, cu 10 Ron postarea ta va ajunge la aproximativ 1000 de persoane, eu asa am făcut și a dat roade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să distribui pagina prietenilor tăi din lista de Facebook și din lista de WhatsApp; dă-i share pe alte pagini asemnătoare; încearcă să ceri altora cu pagini asemanătoare să vă distribuiți reciproc paginile; cere prietenilor tăi să dea un share cu pagina la ei în cronologie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum să îi aduci, trebuie să vină ei. Dă pagina aici să vedem.