| gabi72718 a întrebat:

Salut, îmi poate face cineva un calculator până în 2500 lei care sa îmi duca majoritatea jocurilor (GTA v, forza Horizon 4, Assassin's Crede Origins etc) in 60 fps pe high?​

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Cu bugetul acela poti incropi sistemul cat de cat, dar fara placa video.
Si fara placa video (sau cu o petarda precum cea din linkul colegului) nu te joci acele jocuri nici pe minim., pe o rezolutie FullHD.

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In momentul asta, imposibil. Mai degraba incerci sa pui mina pe un PlayStation.

| gabi72718 explică (pentru NLS):

Mda, totuși am găsit un pc pe OLX, și nu prea îmi dau seama daca e bun sau nu, îmi poți lăsa un Instagram sau Facebook sa vorbim?

| 1234568807 a răspuns:

Eu am calculatorul facut pe piese facut pe la sfarsitu lu 2018, nu mai tin minte bugetul alocat dar a meritat iti zic

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Lukasssz):

Bai sculache, tu ii dai omului un raspuns absolut CRETIN si imi dai mie nefolositor? Ai avut macar bunul-simt de a verifica cum ruleaza jocurile mentionate de el pe infectia aia de placa video?

| gabi72718 explică (pentru 1234568807):

Ce piese

| gabi72718 explică (pentru GabiDumitrescu):

Te pricepi la calculatoare?

| NLS a răspuns (pentru gabi72718):

Iti pot lasa ID de Discord, dar nu vrei sa postezi mai bine aici linkul?

| gabi72718 explică (pentru NLS):

Da mi ID ul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru gabi72718):

Cam da... happy