| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi puteti explica cum intru in task manager pe telefon? Nu merge cand tin apasat pe home... Cum activez sa pot deschide de pe home? Cand l-am luat mergea dar apoi nu a mai mers.Va rog spuneti dau funda!

3 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Poti sa il resetezi si vezi daca iti merge sau sa descarci de pe magazin play aplicati nova launcher este un " ecran" care iti ofera mai multe posibilitati printe care si rezolvare la problema ta daca intri in meniu -->gadetu-uri---> si vei gasi ceva similar cu butonul "home" ..il pui pe ecran si iti poti alege optiune task manaher.

| StefanPrintzy a răspuns:

La telefoanele android exista ori recovery mode ori download mode.
In recovery intri cu home+powe+buton up(+), in download mode intri cu home+power+buton donw(-)

| iulyandrew a răspuns:

L-am resetat si acelasi lucru...nu am la gadgeturi nimic asemanator cu home... poate am umblat la setari...nu stiu please help funda.