| Benyamin173 a întrebat:

Imi puteti spune ce aplicații are mediabox ul horizon de la upc? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este o aplicatie de decodare ale programelor tv si radio digitale si o aplicatie pentru rularea catorva jocuri simple pe tv.

2 răspunsuri:
| Benyamin173 explică (pentru Bula):

Păi dar care sunt aplicații le si jocurile

Bula
| Bula a răspuns (pentru Benyamin173):

Ambele sunt incorporate in BIOS-ul decodorului, nu sunt "aplicatii" in sensul propriu a cuvantului.
De pe server se incarca detaliile, adica informatiile referitoare la programe, respectiv pentru jocurile.