| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp am o problema cu lentilele de la snapchat, merg foarte greu. Nu cred ca este din cauza telefonului deoarece mai multi prieteni au acelasi telefon si le merg foarte bine j5 2016. Ce as putea face ca sa mearga iarasi bine? Am dezinstalat si instalat aplicatia, am sters memoria cache, dar nici un rezultat.

5 răspunsuri:
| Brasovanu_Andrei_2000 a răspuns:

Incearca sa dai o reformatare la telefon eu am J5 varianda 2015 si mi-a mers dupa e posibil sa fie vreun virus sau ceva. Vreau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Brasovanu_Andrei_2000):

Am făcut si asta da nu a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Brasovanu_Andrei_2000):

Am incercat si asta si nu a mers.

| Brasovanu_Andrei_2000 a răspuns:

Du-l la o revizie atunci inseamna ca e strict de la telefon daca l-ai reformatat si tot asa merge nu are cum sa fie de vina aplicatia

| Brasovanu_Andrei_2000 a răspuns:

Du-l la o revizie ca inseamna ca e de la telefon sigur daca era de la aplicatie nu mai facea figuri dupa reformatare. Astept funda!