| Anonimus33333333 a întrebat:

La scoala avem un router fara parola si cand vreau sa intru pe facebook, watsapp nu merge dar daca caut pe google ceva merge pot sa fac ceva ca sa imi mearga facebook...

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Crezi ca e intamplator ca unele pagini pot fi accesate si altele nu? La scoala se presupune ca folosesti netul pentru documentare, pentru studiu, nu la socializare. Ai foarte multi colegi in vecinatate, cu care poti purta o conversatie fata in fata. Profita de loc pentru a crea prietenii reale, nu doar virtuale. E problema ta cum iti organizezi viata, dar cei care administreaza echipamentele pentru internet au pus restrictii pe care esti nevoit sa le respecti.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil e restrictionat traficul din router. nu ai tu ce sa faci

| darrio2007 a răspuns:

Nu exista router fara parola.Este restrictionat din server.Ca sa nu intrati pe unele site-uri.