| Claudia852963 a întrebat:

Hey TPU.Am o problema.folosesc google chrome si nu mai lasa sa intru pe facebook...adica scriu parola si tot nu ma lasa.Imi da sa o tot schimb.Si daca intru pe mozilla merge crying Dar eu nu vreau pe mozilla. Ce sa fac? Fundita :*

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu ai ce să-i faci.Merge pe Mozilla, intră acolo.E eroare de la Google Chrome.Şi mie mi s-a întâmplat şi şi-a revenit. Aşteaptă şi va reveni la normal. Când mi s-a întâmplat nu a fost neapărat la facebook.Se poate întâmpla oriunde.

| iulyspy a răspuns:

Deconecteazate de pe mozilla si conecteazate pe chrome

| r0xanyka0 a răspuns:

Asa patesc si eu... dar nu stiu de ce thinking daca reusesti sa faci ceva lasa'mi si mie un mesaj cu ce sa fac big grin :*