| bkmad a întrebat:

Salut la toti. Ce telefon sa aleg intre blackberry 8520 Curve si HTC Wildfire. Si de ce. Multumesc

1 răspuns:
| hmp a răspuns:

Eu zic sa alegi HTC-ul deoarece e mult mai bine pe android, iar touch-padul ala sau ce e de la BlackBerry e cam enervant -> o stiu din propria experienta mai ales cand te grabesti sa suni pe cineva si cauti in lista de contactewinking cu toate ca BlackBerry dispune de tastatura full qwerty. alege HTC-ulwinking