| nomad14 a întrebat:

Care telefon e mai bun Blackberry Curve 8520 sau HTC Wildfire, pentru ca as vrea sa-mi cumpar unul dar nu stiu care?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| leonardo a răspuns:

Uite, ai gasit raspunsul: daca iti iei wildfire Mali o sa te placa la nebunie, poate chiar o sa se combine cu tine. Recunoaste, ca de-asta dai banii pe tel...

| Inspiratie a răspuns:

Blackberry Curve 8520, vei vedea de ce cand vei atinge unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la fel de bune... dar Htc-ul este foarte sensibil o fata si-a cumparat unu de 2 saptamani si l-a scapat in baie si s-a spart ecranu. Asa ca nu stiu alegi... pentru ce am spus vreau fundita happy

| Georgianaax a răspuns:

HTC Wildfire

| Mali_3462 a răspuns:

HTC Wildfire

| Andrei970 a răspuns:

HTC