| EricBurnst a întrebat:

Salut la toti, Stie cineva vreo programa cu efecte bune pentru webcam sa fie si inregistrari video cu effecte? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

No bun(data viitoare o să îți răspund în engleză că poate te ajută mai mult :-) ). Cheese e o aplicație ce rulează pe Ubuntu Linux și derivate din Debian Linux.Pentru wingozu lu Gates este Manycam(trial 30 de zile). Succes.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cheese.Rulează pe Ubuntu sau derivate din debian.Succes

| EricBurnst explică (pentru DeyCj):

Ms dar nu am inteles nimic din ce ai scris, poti te rog sa explici in romana?