| MrCuriosity2 a întrebat:

Salut lume, as vrea sa știu și eu dacă acest PC este bun în viata de zi cu zi poate și un cs:go pe el poate și anumite proiecte, eu vreau sa știu dacă este rapid și destul de bun de manevrat.
Aici aveți siteul:
https://www.emag.ro/......DMVSVSBBM/ PS

6 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Cs:go ti-ar merge in reluare
ti-as recomanda un Intelcore I3 si o placa video 960DDR5

| PainTech a răspuns:

Computerul nu este facut pentru jocuri. Din fericire, CSGO nu necesita multe resurse si va rula incredibil de bine pe acest PC.

| MrCuriosity2 explică (pentru PainTech):

Nu neapărat sa îmi meargă incredibil eu ma refer mai mult la grafica sa o pot da pe high și sa pot avea măcar 60fps-uri

| PainTech a răspuns (pentru MrCuriosity2):

Grafica pe high si 60 fps pe placa video integrata? Ma indoiesc.
Grafica pe low si 60 fps poate, grafica pe high si 25 de fps da, dar nu high si 60 fps simultan...

| MrCuriosity2 explică (pentru PainTech):

Îmi poți recomanda un pc sau un laptop care poate sa aibă aceste caracteristici dar sa fie de buget