| BogdanBănică a întrebat:

M-am gandit sa fac niste farse pe Omegle big grin! Îmi trebuie insa un mic video pe care sa-l pun la webcam. Nu stiu de unde sa iau aceste videoclipuri... Daca ma puteti ajuta cu link-uri sau ceva... Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| Secret2000 a răspuns:

Pai acum depinde in ce consta farsa ta si cui vrei sa o faci.

Poftim aici niste gif-uri
https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| BogdanBănică explică:

Pai.....as dori mici videoclipuri pe care sa le pun la webcam! happy Sunt si videoclipuri pe youtube scary prank daca nu intelegi ce vreau sa spun.winking