| Alin2017 a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta, am o camera web a4tech pk-635 si nu stiu cum sa folosesc microfonul de ex pe skype, omegle etc! Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te asiguri in windows ca microfonul de la camera este functional si setat ca device principal, asta poti face in control panel la audio device. apoi la programul dorit, poti selecta microfonul din setari audio la skype sau la ce vrei tu, mult succes