| Gshsydydyd a întrebat:

Salut,ma ce sa ii fac la laptop ca nu ii mai merge Q W E R U I O prima tastatura mi sa stricat si i-am dat-o cuiva sa imi cumpere una identica si a zis ca o pune el am schimbat-o cu alta noua,dupa o saptamana sau mai mult ma pomenesc ca nu imi mai merg respectivele butoane, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Tot butoanele alea nu au mers nici inainte? Atunci e ceva de la el.
Vezi si tu de o tastatura mai buna.

| Gshsydydyd explică:

Prima data au mers am mai dat si 200 leI pe tastatura de la laptop, am desfacut-o aseara ce dracu sa ii faci ca e doar o placuta