| Mădă0611 a întrebat:

Mă omeni, ma enerveaza o treaba. Cand ma uit pe Facebook pun Most recent la News Feed si dupa cateva postari incep sa imi apara tot ultimele doua. Adica ajung la ultima, se incarca pagina, apar ultimele doua, apoi tot asa face. E de la net (n-am viteza mare) sau de la Facebook? Daca las Top Stories nu face asa. (doar la pc am vazut ca exista optiunile astea, sau n-am cercetat la telefon)

1 răspuns:
| gabriielaaa a răspuns:

Posibil de la Facebook dar posibil si din cauză ca mia încărcate bine. Poate se găseste în expert să îți dea raspuns.