| d0areu a întrebat:

Cum pot sa fac ca prietenilor mei sa nu le apara pe facebook la news feed cand comentez pe o pagina, am vazut ca mie imi apare ce comentează prietenii mei pe diferite pagini, si eu nu vreau sa le apara pe news feed cand comentez la o pagina.

1 răspuns:
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Pai nu trebuie sa te mai urmareasca sa ori sa nu comenteze si la postarea la care ai comentat tu adica: Daca tu comentezi ceva ti va aparea o notificare, daca tu comentezi ceva la care au comentat ei atunci vor primi si ei notificare. Doar ca cel ami simplu este sa nu te ami urmareasca, daca nu te vor mai urmari nu vor mai primi notificari cand postezi ceva nou. Este sngura posibilitate