| KawaiiAf a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva?
As vrea sa devin hacker si vreau cateva sfaturi
nu vreau sa fur cateva parole sau ceva de genul vrea sa fiu hacker in adefvaratul sens al cuvantului

3 răspunsuri:
| orolese a răspuns:

In primul rand, esti cred ca nebun ca poti posta ceva aici. Mai bine du-te la politie si intreaba`i p`aia cum poti fura mai usor.
2. Hacker'ul face "bine" nu rau. El rezolva problemele nu le produce. TV'ul spune baliverne ca un hacker nu stiu ce a furat. NU. Hacker'ul ori face ceva bine ori o face din propia "nebunie". hobby cum sa il denumesc.
3. Sunt din Valcea, unde e cam multa lume bagata cu asa ceva si foarte multi au terminat-o FOARTE RAU din cauza asta. Cauta mai bine altceva de facut happy Fa bile de muc si da-i cu ele in tavan decat sa te apuci de asa ceva...

| Zaruba a răspuns:

Invata programare
Desi era asa evident incat doar un prost nu s-ar fi gandit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pui intrebare asta aici inseamna ca nu ai nicio sansa.

Un hacker adevarat invata singur lucrurile astea, isi da seama singur ce e de facut si descopera toate detaliile pe cont propriu si toate astea pentru ca are o inclinatie pentru domeniu si il intelege