| MihailaMarianZisPopa a întrebat:

Mi-a dat un prieten un switch bot pentru metin2 si cand l-am bagat in metin a aparut o eraore...am sters hack-ul si metinul dar imi apare mereu eroare, cum aprind pc-ul apare si eraore si daca dau X tot apare intrune.Ce sa fac? ajutati-ma va roooog!

3 răspunsuri:
| Astelean_Andrei_1999 a răspuns:

Reinstaleaza-ti ws-ul ai keylogger(keyhook)

| Antonio_Denyss_1990 a răspuns:

Pai reseteaza calculatorul si sterge Metinul, dupa ce l-ai sters il iti dupa site si iti merge big grin funda?big grin

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869072/Metin2MultyHack_banjo_exe_rar/ uite aici daca tot vrei un hack de fishbot... dar sa nu il folosesti mai mult de 5 ore/zi ban automat de la Metin2. bft