| DaTRoll a întrebat:

Mi-am achiziționat un laptop Lenovo ideapad 320. Il deschid, imi apare sa pun data, o pun, apoi ora, o pun si apoi apare "C". Ce trebuie sa ii fac?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-i pui sistem de operare. Iar cu data trebuie setata din BIOS. Daca nu o tine minte ii ceva problema. Daca l-ai luat online poti sa-l returnezi in 15 zile. Daca nu, trebuie trimis in service.

| NLS a răspuns:

Trebuie instalat Windowsul.

De curiozitate, e varianta cu procesor 8250U, MX150 si ecran FullHD?

Daca da, e bunicel pentru nevoile tale.